Back 

SpringCup Sorø 2022 Sorø Gymnastikefterskole, 2022-11-05

Airtrack - Juniorpige Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Chelsea Elisa Vidbjørg Nolsøe
GymHelsinge
40,200 - Q
2 Rebecca Westerberg
GF Præstø Fjord
40,000 0,200 Q
3 Cia Hasselbalch Spohr
GymHelsinge
37,600 2,600 Q
4 Kirstine Gramkow
GF Præstø Fjord
36,800 3,400 Q
5 Anne Petersen
Sorø Gymnastikefterskole
- - Q

Airtrack - Microdrenge Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Adam Meiner Kam
Vedbæk Gymnastikforening
39,400 - Q
2 Elliot Møller Lüning
GymHelsinge
38,200 1,200 Q
3 Marcus Fritz
GymHelsinge
38,000 1,400 Q

Airtrack - Micropige Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Clara Sophie Krog
GF Præstø Fjord
40,800 - Q
2 Olivia Mehlsen
GymHelsinge
40,200 0,600 Q
3 Olivia Barburzynski Klarskov
GymHelsinge
38,500 2,300 Q
4 Silina Midjord Thorenfeldt
GymHelsinge
38,400 2,400 Q
5 Rebecca Gram
GymHelsinge
36,500 4,300 Q
6 Anna Katharina Willemoes Posniak Christensen
GymHelsinge
35,700 5,100 Q

Airtrack - Minidrenge Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Sune Kilde Jensen
Slagelse GF
39,100 - Q
2 Conor Hassett
GymHelsinge
37,200 1,900 Q
3 Aksel Skovgaard Johansen
GF Præstø Fjord
- - Q

Airtrack - Minipige Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Maria Dam-Andersen
GymHelsinge
42,300 - Q
2 Ella Lucia Risgaard
GymHelsinge
40,800 1,500 Q
3 Aya Arenas Møllgaard Larsen
GF Præstø Fjord
40,200 2,100 Q
3 Malou Svane
GF Præstø Fjord
40,200 2,100 Q
5 Katrine Fransen
GymHelsinge
39,700 2,600 Q
6 Caroline Reedtz-thott
GF Præstø Fjord
39,400 2,900 Q
7 Laura Christensen
GymHelsinge
39,200 3,100 Q
8 Jasmin Low
Roskilde TeamGym
39,100 3,200 Q
9 Mynthe Bierbum Hansen
GF Præstø Fjord
38,900 3,400 Q
9 Laura Stryg Noergaard
GF Præstø Fjord
38,900 3,400 Q
11 Alma Elise Ahlmann Lind
GF Præstø Fjord
38,700 3,600 Q
12 Anne Woodham
GF Præstø Fjord
19,000 23,300
13 Sofie Sillemann
GF Præstø Fjord
18,800 23,500
14 Sofia Boesen
GF Præstø Fjord
18,700 23,600
15 Sophie- Emilie Fafara
GF Præstø Fjord
18,600 23,700
16 Mathilde Bødker
Roskilde TeamGym
18,400 23,900
17 Merle Emily Stenkjær
GymHelsinge
18,200 24,100
18 Keerthana Kocherla
Roskilde TeamGym
17,100 25,200
19 Mille Lai Byberg
GymHelsinge
16,800 25,500
20 Lærke Matzen Lysgaard
Roskilde TeamGym
- -

Airtrack - Seniorherre Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Mathias Clausen
Slagelse GF
44,400 - Q
2 Kristian Dam Frandsen
Slagelse GF
42,300 2,100 Q
3 Vitus Dyrløv
Slagelse GF
41,500 2,900 Q
4 Simon Larsen (Matias)
Slagelse GF
39,200 5,200 Q
5 Christian August Holmberg Thomassen
Slagelse GF
18,400 26,000 Q
6 Frederik Endahl Petersen
Slagelse GF
- - Q
6 Christian Lindegren
Vejle Sportscollege
- - Q

Fiberbane - Juniordrenge Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Marcus Nyberg Pedersen
Roskilde TeamGym
44,200 - Q
2 Max Blessings Clausen
Roskilde TeamGym
42,800 1,400 Q
3 Mads Maiboe
Roskilde TeamGym
41,400 2,800 Q
4 Jonas Tage Ramlyng
Roskilde TeamGym
40,500 3,700 Q
5 Alexander Thore Jensen
Slagelse GF
40,450 3,750 Q
6 Emil Vilsner
Slagelse GF
38,400 5,800 Q
7 Milas-Emil Bugge Klok
Roskilde TeamGym
36,200 8,000 Q
8 Asbjørn Frederiksen
TeamGym Nærheden
- - Q
8 Victor Thorn Møllmann
Slagelse GF
- - Q
8 Noah Ocean Keenan
Slagelse GF
- - Q

Fiberbane - Juniorpige Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Kaisa Tingdal
Nivå GF
40,900 - Q
2 Freja Løbner
Ribe Gymnastik Forening
39,800 1,100 Q
3 Freja Nisgaard
Ribe Gymnastik Forening
39,600 1,300 Q
4 Freja Malmqvist Adamsen
Sorø Gymnastikefterskole
37,400 3,500 Q
5 Emma Sarah Hansen
Nivå GF
36,800 4,100 Q
6 Sigrid Brix Lauridsen
Nivå GF
36,600 4,300 Q

Fiberbane - Micropige Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Dagmar Sønderby Hansen
Nivå GF
40,700 - Q
2 Merle Kristensen
GymHelsinge
39,600 1,100 Q
3 Jasmin Frølund Moesgaard
GymHelsinge
39,500 1,200 Q
3 Ellinor Fischer Broge
Nivå GF
39,500 1,200 Q
5 Emma Andersen
GymHelsinge
39,400 1,300 Q
6 Rikke Hundrup Falk
GymHelsinge
39,100 1,600 Q
7 Celina Høy Bendixen
Ribe Gymnastik Forening
38,800 1,900 Q
7 Isabel Stokking
Nivå GF
38,800 1,900 Q
9 Ellen Bertelsen
Ribe Gymnastik Forening
38,600 2,100 Q
10 Sofia Pham Truong
Ribe Gymnastik Forening
38,100 2,600 Q
11 Esther Munch Sode-Larsen
GymHelsinge
18,800 21,900
12 Feline Kapitein
Ribe Gymnastik Forening
- -

Fiberbane - Minidrenge Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Oscar Mayland
Slagelse GF
40,900 - Q
2 Magne Christian Agerbo
Slagelse GF
38,600 2,300 Q
3 Emil Munck Nielsen
Slagelse GF
37,500 3,400 Q
4 Tobias Svare Nielsen
Slagelse GF
36,900 4,000 Q
4 Frederik Overbjerg
Slagelse GF
36,900 4,000 Q
6 Magnus Rasmussen
Slagelse GF
27,900 13,000 Q

Fiberbane - Minipige Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Thilde Braagaard
Ribe Gymnastik Forening
40,000 - Q
2 Andrea Munk Skade Christensen
Ribe Gymnastik Forening
39,400 0,600 Q
2 Malin Mejse Bernicho Krogh
Nivå GF
39,400 0,600 Q
2 Nanna Kærgaard Wissing
Roskilde TeamGym
39,400 0,600 Q
5 Carmen Lillholm
Nivå GF
39,300 0,700 Q
6 Mille van den Berg Voigt
Ribe Gymnastik Forening
39,000 1,000 Q
6 Mathilde Gerken
Ribe Gymnastik Forening
39,000 1,000 Q
6 Cecilia Gandrup Bundesen
Ribe Gymnastik Forening
39,000 1,000 Q
6 Cecilie Grøndal-Nordland
Ribe Gymnastik Forening
39,000 1,000 Q
10 Marie Hyldig Mikkelsen
Nivå GF
37,900 2,100 Q
11 Sofie Andersen
Nivå GF
19,000 21,000
12 Amalie Iversen
Ribe Gymnastik Forening
18,800 21,200
12 Malou Wegener
Nivå GF
18,800 21,200
14 Ida Sofie Alstrøm
Nivå GF
18,300 21,700
15 Nicoline Høeg Bertelsen
Ribe Gymnastik Forening
- -

Fiberbane - Seniorherre Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Peter Cornelius Winding
Vejle Sportscollege
38,400 - Q

Trampet - Microdrenge Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Marcus Fritz
GymHelsinge
35,700 - Q
1 Adam Meiner Kam
Vedbæk Gymnastikforening
35,700 - Q
3 Elliot Møller Lüning
GymHelsinge
33,600 2,100 Q

Trampet - Micropige Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Dagmar Sønderby Hansen
Nivå GF
36,000 - Q
2 Esther Munch Sode-Larsen
GymHelsinge
35,800 0,200 Q
3 Isabel Stokking
Nivå GF
35,200 0,800 Q
4 Rikke Hundrup Falk
GymHelsinge
34,600 1,400 Q
5 Ellinor Fischer Broge
Nivå GF
34,300 1,700 Q
6 Celina Høy Bendixen
Ribe Gymnastik Forening
33,500 2,500 Q
7 Delphi Folcarelli
GymHelsinge
33,200 2,800 Q
8 Jasmin Frølund Moesgaard
GymHelsinge
33,000 3,000 Q
9 Karla Nørgård Andersen
GymHelsinge
32,600 3,400 Q
10 Merle Kristensen
GymHelsinge
32,000 4,000 Q
11 Liva Elsa Bøtcher Nielsen
GymHelsinge
13,500 22,500
12 Sofia Pham Truong
Ribe Gymnastik Forening
12,600 23,400
13 Olivia Mehlsen
GymHelsinge
11,200 24,800
14 Rebecca Gram
GymHelsinge
9,500 26,500
15 Ellen Bertelsen
Ribe Gymnastik Forening
7,400 28,600
16 Olivia Barburzynski Klarskov
GymHelsinge
6,200 29,800
17 Silina Midjord Thorenfeldt
GymHelsinge
5,200 30,800
18 Feline Kapitein
Ribe Gymnastik Forening
- -

Trampet - Minidrenge Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Magne Christian Agerbo
Slagelse GF
39,300 - Q
2 Conor Hassett
GymHelsinge
37,800 1,500 Q
3 Tobias Svare Nielsen
Slagelse GF
37,250 2,050 Q
4 Sune Kilde Jensen
Slagelse GF
37,100 2,200 Q
5 Emil Munck Nielsen
Slagelse GF
36,100 3,200 Q
6 Frederik Overbjerg
Slagelse GF
35,600 3,700 Q
7 Magnus Rasmussen
Slagelse GF
34,700 4,600 Q
8 Aksel Skovgaard Johansen
GF Præstø Fjord
- - Q

Trampet - Minipige Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Mille Lai Byberg
GymHelsinge
38,500 - Q
2 Malou Wegener
Nivå GF
38,100 0,400 Q
3 Malin Mejse Bernicho Krogh
Nivå GF
37,800 0,700 Q
4 Maria Dam-Andersen
GymHelsinge
37,300 1,200 Q
5 Thilde Braagaard
Ribe Gymnastik Forening
36,900 1,600 Q
6 Nanna Kærgaard Wissing
Roskilde TeamGym
36,500 2,000 Q
7 Laura Christensen
GymHelsinge
36,100 2,400 Q
8 Ella Lucia Risgaard
GymHelsinge
35,600 2,900 Q
9 Carmen Lillholm
Nivå GF
34,600 3,900 Q
10 Cecilie Grøndal-Nordland
Ribe Gymnastik Forening
34,500 4,000 Q
11 Amalie Iversen
Ribe Gymnastik Forening
16,800 21,700
12 Cecilia Gandrup Bundesen
Ribe Gymnastik Forening
16,500 22,000
12 Sofie Andersen
Nivå GF
16,500 22,000
14 Merle Emily Stenkjær
GymHelsinge
16,300 22,200
15 Jasmin Low
Roskilde TeamGym
16,200 22,300
15 Ida Sofie Alstrøm
Nivå GF
16,200 22,300
17 Andrea Munk Skade Christensen
Ribe Gymnastik Forening
16,000 22,500
18 Mathilde Bødker
Roskilde TeamGym
15,900 22,600
19 Mille van den Berg Voigt
Ribe Gymnastik Forening
15,600 22,900
20 Olivia Flügge Simonsen
Nivå GF
15,300 23,200
20 Mathilde Gerken
Ribe Gymnastik Forening
15,300 23,200
22 Katrine Fransen
GymHelsinge
15,000 23,500
23 Sofie Sillemann
GF Præstø Fjord
14,300 24,200
24 Keerthana Kocherla
Roskilde TeamGym
13,500 25,000
25 Nicoline Høeg Bertelsen
Ribe Gymnastik Forening
- -
25 Lærke Matzen Lysgaard
Roskilde TeamGym
- -
25 Anna Bronnikova
GF Præstø Fjord
- -

Trampet - Juniorpige Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Sigrid Brix Lauridsen
Nivå GF
39,700 - Q
2 Freja Løbner
Ribe Gymnastik Forening
39,000 0,700 Q
2 Johanne Mortensen Holmblad
Nivå GF
39,000 0,700 Q
4 Rebecca Westerberg
GF Præstø Fjord
38,100 1,600 Q
5 Freja Nisgaard
Ribe Gymnastik Forening
38,000 1,700 Q
6 Chelsea Elisa Vidbjørg Nolsøe
GymHelsinge
37,900 1,800 Q
7 Kaisa Tingdal
Nivå GF
37,200 2,500 Q
8 Cia Hasselbalch Spohr
GymHelsinge
35,800 3,900 Q
9 Kirstine Gramkow
GF Præstø Fjord
33,300 6,400 Q
10 Emma Sarah Hansen
Nivå GF
32,700 7,000 Q

Trampet - Juniordrenge Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Marcus Nyberg Pedersen
Roskilde TeamGym
41,900 - Q
2 Jonas Tage Ramlyng
Roskilde TeamGym
40,700 1,200 Q
3 Alexander Thore Jensen
Slagelse GF
39,900 2,000 Q
4 Mads Maiboe
Roskilde TeamGym
39,100 2,800 Q
5 Milas-Emil Bugge Klok
Roskilde TeamGym
38,350 3,550 Q
6 Victor Thorn Møllmann
Slagelse GF
35,000 6,900 Q
7 Noah Ocean Keenan
Slagelse GF
- - Q
7 Max Blessings Clausen
Roskilde TeamGym
- - Q

Trampet - Seniorherre Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Mathias Clausen
Slagelse GF
43,100 - Q
2 Kristian Dam Frandsen
Slagelse GF
40,600 2,500 Q
3 Peter Cornelius Winding
Vejle Sportscollege
39,300 3,800 Q
4 Christian Lindegren
Vejle Sportscollege
- -
4 Christian August Holmberg Thomassen
Slagelse GF
- -

Last Update: 25-05-2024 04:25:33