Back 

SpringCup Odense 2023 Odense, 2023-06-17

Fiber: Micropige - 2. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Dagmar Ringsholt Høyer
Bolbrogymnasterne
39,500 - Q
1 Sofie Busborg Mentzoni
Bolbrogymnasterne
39,500 - Q
3 Ida Godsk Birkeslund
Bolbrogymnasterne
39,400 0,100 Q
4 Julie Matzen Lysgaard
Roskilde TeamGym
38,900 0,600 Q
5 Flora Boldinger
Roskilde TeamGym
38,700 0,800 Q
6 Kaya Koblauch Schultz
Bolbrogymnasterne
38,600 0,900 Q
6 Jasmin Hald Collins
Randers gymnastiske Forening
38,600 0,900 Q
8 Isabella Kruse Fjord Hansen
Bolbrogymnasterne
38,400 1,100 Q
9 Laura Riis Hansen
Roskilde TeamGym
38,300 1,200 Q
10 Astrid Lundgaard Huus Hasforth
Randers gymnastiske Forening
38,100 1,400 Q
11 Smilla Fredslund
Roskilde TeamGym
18,900 20,600
11 Ronja My Jager Sørensen
Randers gymnastiske Forening
18,900 20,600
11 Alma Kærgaard Wissing
Roskilde TeamGym
18,900 20,600
14 Silke Rau Kristoffersen
Roskilde TeamGym
18,800 20,700
15 Karla Dysted Nielsen
Roskilde TeamGym
18,700 20,800
16 Ellen Eskildsen Bertelsen
Ribe Gymnastik Forening
18,600 20,900
16 Alberte Helbo Lillesø
Bolbrogymnasterne
18,600 20,900
18 Isabella Ildal Andreasen
Bolbrogymnasterne
17,900 21,600
19 Freja Bang Carlson
Bolbrogymnasterne
17,700 21,800
20 Ingeborg Møller Lidsmoes
Randers gymnastiske Forening
17,000 22,500
20 Frida Velling
Randers gymnastiske Forening
17,000 22,500
22 Celina Mathilde Høj Bendixsen
Ribe Gymnastik Forening
16,800 22,700
23 Marie Boldrup
Randers gymnastiske Forening
16,200 23,300
24 Carla Friis
Randers gymnastiske Forening
16,000 23,500
25 Sofia Pham Truong
Ribe Gymnastik Forening
15,700 23,800
26 Madicken Enemark Jensen
Randers gymnastiske Forening
13,700 25,800
27 Matilde Bruhn Dich
Randers gymnastiske Forening
13,600 25,900
28 Ekatarina
Randers gymnastiske Forening
13,500 26,000
29 Ida Bodenskjold
Randers gymnastiske Forening
- -

Fiber: Micropige - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Dagmar Sønderby Hansen
Nivå Gymnastikforening
42,200 - Q
2 Smilla Sørensen Mikkelsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
39,700 2,500 Q
3 Nina Zoffmann
Bolbrogymnasterne
38,900 3,300 Q
4 Karen Smedegaard
Bolbrogymnasterne
38,800 3,400 Q
5 Isabel Stokking
Nivå Gymnastikforening
38,800 3,400 Q
6 Else Margrethe Øland kleiner
Randers gymnastiske Forening
38,600 3,600 Q
7 Mathilde T. Staugaard
Bolbrogymnasterne
38,400 3,800 Q
8 Silje Kaczmarek
Bolbrogymnasterne
38,300 3,900 Q
9 Emily S. Nordbjerg
Roskilde TeamGym
38,100 4,100 Q
10 Ellinor Fischer Broge
Nivå Gymnastikforening
37,800 4,400 Q
11 Sofie Birck Müller
Roskilde TeamGym
18,500 23,700
12 Rosa Bjertrup Jensen
Randers gymnastiske Forening
18,300 23,900
13 Lux Bechard-Zielinski
Roskilde TeamGym
18,200 24,000
14 Ella Harbo Møller
Bolbrogymnasterne
17,700 24,500
15 Filippa Bach Hede
Randers gymnastiske Forening
17,700 24,500
16 Ida Kjærsgaard Olesen
Randers gymnastiske Forening
17,600 24,600
17 Emma Saquero Møller
Roskilde TeamGym
- -
18 Sophia Wärnstrøm Kortbek
Randers gymnastiske Forening
- -

Trampet: Micropige - 2. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Julie Matzen Lysgaard
Roskilde TeamGym
39,000 - Q
2 Ida Kjærsgaard Olesen
Randers gymnastiske Forening
38,800 0,200 Q
3 Astrid Lundgaard Huus Hasforth
Randers gymnastiske Forening
38,400 0,600 Q
4 Sofie Birck Müller
Roskilde TeamGym
38,000 1,000 Q
4 Celina Mathilde Høj Bendixsen
Ribe Gymnastik Forening
38,000 1,000 Q
6 Ida Godsk Birkeslund
Bolbrogymnasterne
37,800 1,200 Q
7 Alma Kærgaard Wissing
Roskilde TeamGym
37,600 1,400 Q
7 Ellen Eskildsen Bertelsen
Ribe Gymnastik Forening
37,600 1,400 Q
9 Alberte Helbo Lillesø
Bolbrogymnasterne
37,300 1,700 Q
10 Ronja My Jager Sørensen
Randers gymnastiske Forening
37,100 1,900 Q
11 Kaya Koblauch Schultz
Bolbrogymnasterne
37,000 2,000 Q
11 Frida Velling
Randers gymnastiske Forening
37,000 2,000 Q
13 Sofia Pham Truong
Ribe Gymnastik Forening
19,400 19,600 Q
14 Laura Riis Hansen
Roskilde TeamGym
19,000 20,000
15 Emily S. Nordbjerg
Roskilde TeamGym
18,900 20,100
16 Flora Boldinger
Roskilde TeamGym
18,800 20,200
17 Ekatarina
Randers gymnastiske Forening
18,700 20,300
18 Smilla Fredslund
Roskilde TeamGym
18,600 20,400
19 Carla Friis
Randers gymnastiske Forening
18,000 21,000
19 Lux Bechard-Zielinski
Roskilde TeamGym
18,000 21,000
21 Silke Rau Kristoffersen
Roskilde TeamGym
17,900 21,100
21 Ingeborg Møller Lidsmoes
Randers gymnastiske Forening
17,900 21,100
23 Karla Dysted Nielsen
Roskilde TeamGym
17,800 21,200
24 Isabella Kruse Fjord Hansen
Bolbrogymnasterne
17,400 21,600
25 Freja Bang Carlson
Bolbrogymnasterne
17,100 21,900
26 Emma Saquero Møller
Roskilde TeamGym
- -
26 Ida Bodenskjold
Randers gymnastiske Forening
- -
26 Marie Boldrup
Randers gymnastiske Forening
- -

Trampet: Micropige - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Dagmar Sønderby Hansen
Nivå Gymnastikforening
42,200 - Q
2 Else Margrethe Øland kleiner
Randers gymnastiske Forening
41,000 1,200 Q
3 Karen Smedegaard
Bolbrogymnasterne
40,600 1,600 Q
4 Nina Zoffmann
Bolbrogymnasterne
40,400 1,800 Q
5 Mathilde T. Staugaard
Bolbrogymnasterne
40,200 2,000 Q
5 Rosa Bjertrup Jensen
Randers gymnastiske Forening
40,200 2,000 Q
5 Isabel Stokking
Nivå Gymnastikforening
40,200 2,000 Q
5 Ellinor Fischer Broge
Nivå Gymnastikforening
40,200 2,000 Q
9 Filippa Bach Hede
Randers gymnastiske Forening
39,800 2,400 Q
10 Isabella Ildal Andreasen
Bolbrogymnasterne
39,600 2,600 Q
11 Silje Kaczmarek
Bolbrogymnasterne
19,600 22,600
12 Madicken Enemark Jensen
Randers gymnastiske Forening
18,700 23,500
13 Jasmin Hald Collins
Randers gymnastiske Forening
18,400 23,800
14 Sofie Busborg Mentzoni
Bolbrogymnasterne
17,700 24,500
15 Smilla Sørensen Mikkelsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
17,200 25,000
16 Ella Harbo Møller
Bolbrogymnasterne
16,800 25,400
17 Matilde Bruhn Dich
Randers gymnastiske Forening
15,300 26,900
18 Sophia Wärnstrøm Kortbek
Randers gymnastiske Forening
- -

Fiber: Microdrenge - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Asger Rasmussen
Øster Hornum IF
34,000 - Q
2 Malte Kabango Knudsen
Randers gymnastiske Forening
31,200 2,800 Q

Trampet: Microdrenge - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Malte Kabango Knudsen
Randers gymnastiske Forening
39,400 - Q
2 Asger Rasmussen
Øster Hornum IF
38,400 1,000 Q

Fiber: Minipige - 2. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Amalie Iversen
Ribe Gymnastik Forening
38,600 - Q
2 Sofia Wennicke Jørning
Nivå Gymnastikforening
38,400 0,200 Q
3 Cecilia Gandrup Bundesen
Ribe Gymnastik Forening
37,800 0,800 Q
4 Liv Lykke Simonsen
Randers gymnastiske Forening
37,700 0,900 Q
5 Lua Munch
Nivå Gymnastikforening
37,400 1,200 Q
5 Adelina Izabella Sægård Jespersen
Bolbrogymnasterne
37,400 1,200 Q
7 Karen Paludan Wehner
Roskilde TeamGym
37,100 1,500 Q
8 Marie Veggerby
Øster Hornum IF
36,800 1,800 Q
8 Isabel Norup
Øster Hornum IF
36,800 1,800 Q
10 Alma Kirkegaard
Roskilde TeamGym
36,600 2,000 Q
11 Olivia Elley Bendtsen
Roskilde TeamGym
18,300 20,300
12 Stinne Veggerby
Øster Hornum IF
18,200 20,400
12 Emilie Dahl-Larsen
Bolbrogymnasterne
18,200 20,400
14 Signe Norström Christiansen
Nivå Gymnastikforening
18,100 20,500
14 Astrid Brønnum
Bolbrogymnasterne
18,100 20,500
16 Nicoline Høeg Bertelsen
Ribe Gymnastik Forening
18,000 20,600
17 Jasmin Low
Roskilde TeamGym
17,900 20,700
18 Mathilde Gerken
Ribe Gymnastik Forening
17,300 21,300
19 Camilla Bruhn Dich
Randers gymnastiske Forening
16,300 22,300
20 Sofie Nguyen Andersen
Bolbrogymnasterne
16,000 22,600
21 Yelyzaveta Leontieva
Øster Hornum IF
15,900 22,700
22 Mille van den Berg Voigt
Ribe Gymnastik Forening
15,600 23,000
23 Anna Sofia May Hertz
Bolbrogymnasterne
14,900 23,700
24 Andrea Munk Skade Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
- -
24 Isabell Bodenskjold
Randers gymnastiske Forening
- -
24 Karla Ringsholt Høyer
Bolbrogymnasterne
- -
24 Josephine Nielsen
Roskilde TeamGym
- -

Fiber: Minipige - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Nanna Kærgaard Wissing
Roskilde TeamGym
41,700 - Q
2 Mynte Black Bredahl Nielsen
Bolbrogymnasterne
41,600 0,100 Q
3 Victoria Glad
Bolbrogymnasterne
41,400 0,300 Q
4 Marie Kristiansen Veng
Randers gymnastiske Forening
41,300 0,400 Q
5 Lærke Birk Kjemtrup
Randers gymnastiske Forening
41,000 0,700 Q
6 Kamille Lind Thulstrup
Bolbrogymnasterne
40,900 0,800 Q
7 Sara Hoelgaard Rasmussen
Randers gymnastiske Forening
40,600 1,100 Q
8 Laura Andie Rasmussen
Randers gymnastiske Forening
40,500 1,200 Q
9 Marie Hyldig Mikkelsen
Nivå Gymnastikforening
40,400 1,300 Q
9 Kea Øster Ildvad
Randers gymnastiske Forening
40,400 1,300 Q
11 Anna Timm
Randers gymnastiske Forening
37,500 4,200 Q
12 Nynne Svane Livoni
Randers gymnastiske Forening
20,000 21,700
13 Ellen Marie Holm Petersen
Nivå Gymnastikforening
19,900 21,800
14 Malou Wegener
Nivå Gymnastikforening
19,700 22,000
14 Alberte Boldrup
Randers gymnastiske Forening
19,700 22,000
16 Alma Künow-Hansen
Nivå Gymnastikforening
19,500 22,200
17 Sophia Risbjerg Hansen
Roskilde TeamGym
19,200 22,500
18 Merle Pedersen
Bolbrogymnasterne
19,100 22,600
18 Sofie Andersen
Nivå Gymnastikforening
19,100 22,600
20 Mille Sofie Holleufer Matz
Randers gymnastiske Forening
19,000 22,700
20 Signe Kjærulff Christensen
Randers gymnastiske Forening
19,000 22,700
20 Stella Bech Philipp
Bolbrogymnasterne
19,000 22,700
20 Alma Hundborg Boje
Randers gymnastiske Forening
19,000 22,700
24 Maggie Zoffmann
Bolbrogymnasterne
18,900 22,800
25 Carmen Brun Lillholm
Nivå Gymnastikforening
18,700 23,000
26 Majse R. Bulken
Bolbrogymnasterne
18,600 23,100
27 Ella Gorm Zoega
Bolbrogymnasterne
18,300 23,400
28 Freja Kirsten Velling
Randers gymnastiske Forening
- -

Trampet: Minipige - 2. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Marie Kristiansen Veng
Randers gymnastiske Forening
39,600 - Q
2 Laura Andie Rasmussen
Randers gymnastiske Forening
39,200 0,400 Q
3 Nicoline Høeg Bertelsen
Ribe Gymnastik Forening
39,000 0,600 Q
3 Olivia Jakob
Nivå Gymnastikforening
39,000 0,600 Q
5 Freja Kirsten Velling
Randers gymnastiske Forening
38,600 1,000 Q
6 Cecilia Gandrup Bundesen
Ribe Gymnastik Forening
38,400 1,200 Q
7 Amalie Iversen
Ribe Gymnastik Forening
38,000 1,600 Q
7 Marie Veggerby
Øster Hornum IF
38,000 1,600 Q
9 Anna Sofia May Hertz
Bolbrogymnasterne
37,800 1,800 Q
10 Kea Øster Ildvad
Randers gymnastiske Forening
37,400 2,200 Q
11 Signe Kjærulff Christensen
Randers gymnastiske Forening
18,600 21,000
11 Liv Lykke Simonsen
Randers gymnastiske Forening
18,600 21,000
11 Sofie Andersen
Nivå Gymnastikforening
18,600 21,000
11 Malou Wegener
Nivå Gymnastikforening
18,600 21,000
11 Marie Hyldig Mikkelsen
Nivå Gymnastikforening
18,600 21,000
16 Lua Munch
Nivå Gymnastikforening
18,400 21,200
16 Sofia Wennicke Jørning
Nivå Gymnastikforening
18,400 21,200
18 Isabel Norup
Øster Hornum IF
18,200 21,400
19 Alma Kirkegaard
Roskilde TeamGym
17,900 21,700
19 Olivia Elley Bendtsen
Roskilde TeamGym
17,900 21,700
21 Mille van den Berg Voigt
Ribe Gymnastik Forening
17,600 22,000
22 Yelyzaveta Leontieva
Øster Hornum IF
17,400 22,200
23 Camilla Bruhn Dich
Randers gymnastiske Forening
16,900 22,700
24 Stinne Veggerby
Øster Hornum IF
16,700 22,900
25 Josephine Nielsen
Roskilde TeamGym
- -
25 Andrea Munk Skade Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
- -
25 Isabell Bodenskjold
Randers gymnastiske Forening
- -
25 Karla Ringsholt Høyer
Bolbrogymnasterne
- -

Trampet: Minipige - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Maggie Zoffmann
Bolbrogymnasterne
42,400 - Q
2 Ellen Marie Holm Petersen
Nivå Gymnastikforening
41,900 0,500 Q
3 Mynte Black Bredahl Nielsen
Bolbrogymnasterne
41,800 0,600 Q
3 Kamille Lind Thulstrup
Bolbrogymnasterne
41,800 0,600 Q
5 Alberte Boldrup
Randers gymnastiske Forening
41,200 1,200 Q
6 Sara Hoelgaard Rasmussen
Randers gymnastiske Forening
40,400 2,000 Q
7 Nanna Kærgaard Wissing
Roskilde TeamGym
40,200 2,200 Q
8 Lærke Birk Kjemtrup
Randers gymnastiske Forening
40,000 2,400 Q
9 Victoria Glad
Bolbrogymnasterne
39,900 2,500 Q
10 Alma Hundborg Boje
Randers gymnastiske Forening
38,200 4,200 Q
11 Mille Sofie Holleufer Matz
Randers gymnastiske Forening
38,000 4,400 Q
12 Jasmin Low
Roskilde TeamGym
19,300 23,100
13 Anna Timm
Randers gymnastiske Forening
19,000 23,400
14 Alma Künow-Hansen
Nivå Gymnastikforening
18,800 23,600
15 Carmen Brun Lillholm
Nivå Gymnastikforening
18,700 23,700
16 Majse R. Bulken
Bolbrogymnasterne
18,600 23,800
17 Adelina Izabella Sægård Jespersen
Bolbrogymnasterne
18,500 23,900
18 Lærke Matzen Lyssgaard
Roskilde TeamGym
18,300 24,100
19 Emilie Dahl-Larsen
Bolbrogymnasterne
18,200 24,200
20 Astrid Brønnum
Bolbrogymnasterne
18,100 24,300
21 Ella Gorm Zoega
Bolbrogymnasterne
17,900 24,500
22 Mathilde Gerken
Ribe Gymnastik Forening
17,500 24,900
23 Sophia Risbjerg Hansen
Roskilde TeamGym
17,300 25,100
23 Merle Pedersen
Bolbrogymnasterne
17,300 25,100
23 Stella Bech Philipp
Bolbrogymnasterne
17,300 25,100
26 Luna Hollund
Nivå Gymnastikforening
17,000 25,400
27 Karen Paludan Wehner
Roskilde TeamGym
16,700 25,700

Fiber: Minidrenge - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 William Haslund
Randers gymnastiske Forening
37,700 - Q
2 Matiaz Mejlvang
Randers gymnastiske Forening
37,500 0,200 Q
3 Karl Loft
Øster Hornum IF
36,400 1,300 Q
4 Noah Andersen
Silkeborg Pigerne & Drengene
36,350 1,350 Q
5 August Ydemann
Randers gymnastiske Forening
34,000 3,700 Q

Trampet: Minidrenge - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Noah Andersen
Silkeborg Pigerne & Drengene
40,600 - Q
2 August Ydemann
Randers gymnastiske Forening
39,800 0,800 Q
3 Karl Loft
Øster Hornum IF
39,600 1,000 Q
4 Matiaz Mejlvang
Randers gymnastiske Forening
35,800 4,800 Q
5 William Haslund
Randers gymnastiske Forening
35,200 5,400 Q
6 William jensen
Randers gymnastiske Forening
16,300 24,300 Q

Fiber: Juniorpige - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Sara Gade
Bolbrogymnasterne
43,500 - Q
2 Signe Cecilie Juul Ørskov
Bolbrogymnasterne
40,700 2,800 Q
3 Alberte Andie Rasmussen
Randers gymnastiske Forening
40,500 3,000 Q
4 Sofia Friis Darling
Randers gymnastiske Forening
40,400 3,100 Q
4 Anne-Sofie Laursen
Randers gymnastiske Forening
40,400 3,100 Q
6 Victoria Barret
Øster Hornum IF
40,300 3,200 Q
7 Maddie Brunbjerg Kjelstrup
Randers gymnastiske Forening
39,900 3,600 Q
8 Amalie Brix Jørgensen
Randers gymnastiske Forening
39,600 3,900 Q
9 Karoline Ladager Fischer
Bolbrogymnasterne
37,400 6,100 Q
10 Gry Egelund Sparre
Randers gymnastiske Forening
19,400 24,100 Q
11 Clara Kristiansen Veng
Randers gymnastiske Forening
17,800 25,700
12 Natasja Norma Demant Horn
Randers gymnastiske Forening
17,600 25,900
13 Ida Kristiansen
Randers gymnastiske Forening
17,400 26,100
14 Anne-Sofie Laursen
Randers gymnastiske Forening
- -
14 Clara Andrea Høxbroe
Bolbrogymnasterne
- -

Trampet: Juniorpige - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Sara Gade
Bolbrogymnasterne
41,200 - Q
2 Anne-Sofie Laursen
Randers gymnastiske Forening
40,600 0,600 Q
3 Maddie Brunbjerg Kjelstrup
Randers gymnastiske Forening
40,300 0,900 Q
4 Sofia Friis Darling
Randers gymnastiske Forening
40,200 1,000 Q
5 Lærke Nielsen
Randers gymnastiske Forening
39,200 2,000 Q
6 Karoline Ladager Fischer
Bolbrogymnasterne
39,100 2,100 Q
7 Victoria Barret
Øster Hornum IF
39,000 2,200 Q
8 Amalie Brix Jørgensen
Randers gymnastiske Forening
38,800 2,400 Q
8 Clara Kristiansen Veng
Randers gymnastiske Forening
38,800 2,400 Q
10 Natasja Norma Demant Horn
Randers gymnastiske Forening
18,600 22,600 Q
11 Signe Cecilie Juul Ørskov
Bolbrogymnasterne
18,200 23,000
12 Alberte Andie Rasmussen
Randers gymnastiske Forening
18,100 23,100
13 Ida Kristiansen
Randers gymnastiske Forening
17,800 23,400
14 Anne-Sofie Laursen
Randers gymnastiske Forening
- -
14 Clara Andrea Høxbroe
Bolbrogymnasterne
- -

Fiber: Juniordrenge - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Marcus Nyberg Pedersen
Roskilde TeamGym
39,000 - Q
2 Mads Loft
Øster Hornum IF
38,800 0,200 Q
3 Silas Hvid Drescher
Randers gymnastiske Forening
38,200 0,800 Q
4 August Mølgaard
Øster Hornum IF
36,600 2,400 Q

Trampet: Juniordrenge - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Marcus Nyberg Pedersen
Roskilde TeamGym
44,200 - Q
2 Silas Hvid Drescher
Randers gymnastiske Forening
42,400 1,800 Q
3 Mads Loft
Øster Hornum IF
41,000 3,200 Q
4 August Mølgaard
Øster Hornum IF
40,500 3,700 Q

Fiber: Seniordame - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Emilie Vestergaard
Springteam Sæby
35,600 - Q

Trampet: Seniordame - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Emilie Vestergaard
Springteam Sæby
41,400 - Q
2 Signe Casper Kjeldsen
Randers gymnastiske Forening
39,100 2,300 Q

Fiber: Seniorherre - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Christian Lindegren
Campus Vejle - Sportscollege
38,150 - Q
2 Markus Tamberg
Campus Vejle - Sportscollege
36,200 1,950 Q

Trampet: Seniorherre - 1. div Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Nicolai Green Olsen
Roskilde TeamGym
42,800 - Q
2 Christoffer Nayberg
Roskilde TeamGym
42,300 0,500 Q
3 Christian Lindegren
Campus Vejle - Sportscollege
40,700 2,100 Q
4 Markus Tamberg
Campus Vejle - Sportscollege
37,100 5,700 Q

Last Update: 19-06-2024 15:57:06