Back 

SpringCup Sorø 2023 Sorø Gymnastikefterskole, 2023-11-04

Micropige - Airtrack (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Lux Zielinski
Roskilde TeamGym
40,400 - Q

Micropige - Fiber (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Mira Emilia Holm Petersen
Ølstykke GF
41,800 - Q
2 Clara Schaadt
Ølstykke GF
41,600 0,200 Q
2 Filippa Overgaard Bang
Ølstykke GF
41,600 0,200 Q
4 Zsofia Daragics
Ølstykke GF
41,400 0,400 Q
5 Leonora Søby Vad
Ølstykke GF
41,000 0,800 Q
5 Kaya Sofia Holm Petersen
Ølstykke GF
41,000 0,800 Q
7 Astrid Plenge
Ølstykke GF
40,800 1,000 Q
8 Josefine Vang
Roskilde TeamGym
40,600 1,200 Q
8 Nova Rose
Ølstykke GF
40,600 1,200 Q
8 Emma Saquero
Roskilde TeamGym
40,600 1,200 Q
11 Caroline Bødkerholm
Roskilde TeamGym
40,400 1,400 Q
11 Clara Bjørkman
Ølstykke GF
40,400 1,400 Q
13 Merle Schweer
Ribe Gymnastik Forening
20,000 21,800
13 Laura Riis
Roskilde TeamGym
20,000 21,800
15 Silke Vinbech Nikolajsen
Ribe Gymnastik Forening
19,800 22,000
15 Vigga Lønborg
Roskilde TeamGym
19,800 22,000
15 Alberte Rømer Borregaard
Ølstykke GF
19,800 22,000
15 Isabel Hein
Ølstykke GF
19,800 22,000
19 Ida Marie Pahuus Sørensen
Ribe Gymnastik Forening
19,600 22,200
19 Maja Marie Nissen Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
19,600 22,200
19 Dagmar Holst Philipp
Ribe Gymnastik Forening
19,600 22,200
19 Alma Wissing
Roskilde TeamGym
19,600 22,200
23 Emma Lykke Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
19,400 22,400
23 Julie Lysgaard
Roskilde TeamGym
19,400 22,400
23 Ida Emilie Estrup Juelsen
Ølstykke GF
19,400 22,400
26 Malou Smedegaard Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
19,200 22,600
26 Ellen Eskildsen Bertelsen
Ribe Gymnastik Forening
19,200 22,600
26 Celina Mathilde Høy Bendixen
Ribe Gymnastik Forening
19,200 22,600
29 Dagmar Thomsen Sørensen
Ribe Gymnastik Forening
19,000 22,800
30 My Emilie Nordahl Christiansen
Ribe Gymnastik Forening
18,800 23,000
30 Feline Kapitein
Ribe Gymnastik Forening
18,800 23,000
32 Johanna Schousboe
Roskilde TeamGym
17,600 24,200
33 Sofie Müller
Roskilde TeamGym
- -
33 Sigga Aistrup
Ølstykke GF
- -
33 Naja Holm
Ølstykke GF
- -

Micropige - Trampet (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Kaya Sofia Holm Petersen
Ølstykke GF
41,200 - Q
2 Lux Zielinski
Roskilde
40,200 1,000 Q
3 Johanna Schousboe
Roskilde TeamGym
39,600 1,600 Q
3 Isabel Hein
Ølstykke GF
39,600 1,600 Q
5 Filippa Overgaard Bang
Ølstykke GF
39,400 1,800 Q
5 Zsofia Daragics
Ølstykke GF
39,400 1,800 Q
5 Leonora Søby Vad
Ølstykke GF
39,400 1,800 Q
8 Alma Wissing
Roskilde TeamGym
39,300 1,900 Q
9 Laura Riis
Roskilde TeamGym
39,200 2,000 Q
9 Caroline Bødkerholm
Roskilde TeamGym
39,200 2,000 Q
11 Clara Schaadt
Ølstykke GF
39,000 2,200 Q
12 My Emilie Nordahl Christiansen
Ribe Gymnastik Forening
37,400 3,800 Q
13 Mira Emilia Holm Petersen
Ølstykke GF
20,000 21,200 Q
14 Feline Kapitein
Ribe Gymnastik Forening
19,400 21,800
14 Ida Marie Pahuus Sørensen
Ribe Gymnastik Forening
19,400 21,800
14 Dagmar Holst Philipp
Ribe Gymnastik Forening
19,400 21,800
14 Alberte Rømer Borregaard
Ølstykke GF
19,400 21,800
14 Nova Rose
Ølstykke GF
19,400 21,800
14 Ida Emilie Estrup Juelsen
Ølstykke GF
19,400 21,800
20 Silke Vinbech Nikolajsen
Ribe Gymnastik Forening
19,300 21,900
21 Emma Saquero
Roskilde TeamGym
19,200 22,000
21 Julie Lysgaard
Roskilde TeamGym
19,200 22,000
21 Celina Mathilde Høy Bendixen
Ribe Gymnastik Forening
19,200 22,000
24 Vigga Lønborg
Roskilde TeamGym
19,000 22,200
24 Merle Schweer
Ribe Gymnastik Forening
19,000 22,200
26 Ellen Eskildsen Bertelsen
Ribe Gymnastik Forening
18,800 22,400
27 Emma Lykke Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
18,600 22,600
28 Dagmar Thomsen Sørensen
Ribe Gymnastik Forening
18,400 22,800
29 Josefine Vang
Roskilde TeamGym
17,800 23,400
30 Maja Marie Nissen Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
17,600 23,600
30 Clara Bjørkman
Ølstykke GF
17,600 23,600
32 Astrid Plenge
Ølstykke GF
17,400 23,800
33 Malou Smedegaard Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
16,400 24,800
34 Naja Holm
Ølstykke GF
- -
34 Sigga Aistrup
Ølstykke GF
- -
34 Sofie Müller
Roskilde TeamGym
- -

Micropige - Trampet (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap

Minipige - Airtrack (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Alberte Vedel
Roskilde TeamGym
38,100 - Q

Minipige - Fiber (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Nanna Wissing
Roskilde TeamGym
45,400 - Q
2 Klara Johannesen
Ølstykke GF
43,600 1,800 Q
2 Sigrid Skovgaard
Ølstykke GF
43,600 1,800 Q
2 Sofie Andersen
Nivå GF
43,600 1,800 Q
5 Emilia Henrichsen
Ølstykke GF
43,200 2,200 Q
5 Mathilde Bosholdt
Ølstykke GF
43,200 2,200 Q
7 Ellinor Fischer Broge
Nivå GF
43,000 2,400 Q
8 Jasmin Low
Roskilde TeamGym
42,600 2,800 Q
9 Alma Künow-Hansen
Nivå GF
42,200 3,200 Q
9 Ellen Marie Holm Petersen
Nivå GF
42,200 3,200 Q
11 Sara Juhl Christiansen
Ølstykke GF
41,200 4,200 Q
12 Klara Egdø
Ølstykke GF
21,400 24,000
12 Ellen Friberg Borgen
Ølstykke GF
21,400 24,000
14 Olivia Ida Toxværd Allermann
Ølstykke GF
21,200 24,200
14 Liva Schøllhammer
Thisted GI
21,200 24,200
16 Emilie Stenbæk Jørgensen
Ølstykke GF
20,800 24,600
16 Josephine Nielsen
Roskilde TeamGym
20,800 24,600
16 Emily Nordbjerg
Roskilde TeamGym
20,800 24,600
16 Ella Ida Nordvig Hansen
Ølstykke GF
20,800 24,600
20 Olivia Bendtsen
Roskilde TeamGym
20,600 24,800
20 Eva Strømann Larsen
Ølstykke GF
20,600 24,800
22 Sofia Jørning
Nivå GF
20,200 25,200
22 Alma Kirkegaard
Roskilde TeamGym
20,200 25,200
22 Malin Mejse Bernichow Krogh
Nivå GF
20,200 25,200
25 Andrea Munk Skade Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
20,000 25,400
25 Lærke Lysgaard
Roskilde TeamGym
20,000 25,400
27 Augusta Krogh
Roskilde TeamGym
19,400 26,000
27 Anna Haertell
Nivå GF
19,400 26,000
29 Bella Tegner
Ølstykke GF
19,000 26,400
30 Amalia Slothuus Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
18,800 26,600
31 Signe Norström Christiansen
Nivå GF
18,400 27,000
32 Freya Sofia Christensen
Ribe Gymnastik Forening
17,600 27,800
33 Cecilia Ganderup Bundesen
Ribe Gymnastik Forening
16,400 29,000
33 Mille van de Berg Voigt
Ribe Gymnastik Forening
16,400 29,000
35 Dagmar Sønderby Hansen
Nivå GF
- -
35 Laura Dalsgaard Nielsen
Nivå GF
- -
35 Isabel Stokking
Nivå GF
- -

Minipige - Trampet (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Nanna Wissing
Roskilde TeamGym
42,400 - Q
2 Ellen Friberg Borgen
Ølstykke GF
41,500 0,900 Q
3 Ellinor Fischer Broge
Nivå GF
41,200 1,200 Q
4 Ella Ida Nordvig Hansen
Ølstykke GF
41,000 1,400 Q
4 Mathilde Bosholdt
Ølstykke GF
41,000 1,400 Q
6 Olivia Ida Toxværd Allermann
Ølstykke GF
40,700 1,700 Q
7 Signe Norström Christiansen
Nivå GF
40,400 2,000 Q
8 Josephine Nielsen
Roskilde TeamGym
39,800 2,600 Q
8 Alma Kirkegaard
Roskilde TeamGym
39,800 2,600 Q
8 Klara Johannesen
Ølstykke GF
39,800 2,600 Q
11 Sara Juhl Christiansen
Ølstykke GF
20,200 22,200
11 Isabel Stokking
Nivå GF
20,200 22,200
11 Emilia Henrichsen
Ølstykke GF
20,200 22,200
11 Emilie Stenbæk Jørgensen
Ølstykke GF
20,200 22,200
11 Lærke Lysgaard
Roskilde TeamGym
20,200 22,200
16 Andrea Munk Skade Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
19,800 22,600
16 Klara Egdø
Ølstykke GF
19,800 22,600
18 Freya Sofia Christensen
Ribe Gymnastik Forening
19,600 22,800
18 Sofia Jørning
Nivå GF
19,600 22,800
20 Olivia Bendtsen
Roskilde TeamGym
19,400 23,000
20 Anna Haertell
Nivå GF
19,400 23,000
22 Cecilia Ganderup Bundesen
Ribe Gymnastik Forening
19,200 23,200
22 Mille van de Berg Voigt
Ribe Gymnastik Forening
19,200 23,200
22 Sigrid Skovgaard
Ølstykke GF
19,200 23,200
25 Eva Strømann Larsen
Ølstykke GF
18,800 23,600
25 Bella Tegner
Ølstykke GF
18,800 23,600
27 Amalia Slothuus Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
18,600 23,800
28 Alberte Vedel
Roskilde TeamGym
18,200 24,200
29 Augusta Krogh
Roskilde TeamGym
17,800 24,600
30 Emily Nordbjerg
Roskilde TeamGym
16,600 25,800
31 Jasmin Low
Roskilde TeamGym
16,200 26,200
32 Liva Schøllhammer
Thisted GI
16,000 26,400

Minipige - Trampet (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Dagmar Sønderby Hansen
Nivå GF
43,500 - Q
2 Alma Künow-Hansen
Nivå GF
42,000 1,500 Q
3 Malin Mejse Bernichow Krogh
Nivå GF
40,100 3,400 Q
3 Ellen Marie Holm Petersen
Nivå GF
40,100 3,400 Q
5 Sofie Andersen
Nivå GF
37,400 6,100 Q

Juniorpige - Airtrack (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Nadja Lilli Vang
Thisted GI
36,900 - Q

Juniorpige - Fiber (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Clara Sønderby Hansen
Nivå GF
44,200 - Q
2 Amalie Iversen
Ribe Gymnastik Forening
44,000 0,200 Q
3 Luna Hviid
Slagelse TeamGym
43,800 0,400 Q
4 Dicle Øzdemir
Slagelse TeamGym
43,400 0,800 Q
5 Klara Kildegaard
Slagelse TeamGym
43,000 1,200 Q
5 Fie Nørskov
Slagelse TeamGym
43,000 1,200 Q
7 Nanna Vinding
Slagelse TeamGym
42,400 1,800 Q
8 Josefine Bülow
Slagelse TeamGym
42,200 2,000 Q
9 Silje Aamand
Slagelse TeamGym
42,000 2,200 Q
10 Carmen Lillholm
Nivå GF
40,800 3,400 Q
11 Clara Petersen
Ribe Gymnastik Forening
40,600 3,600 Q
12 Ida Marcher
Slagelse TeamGym
20,400 23,800
13 Celine Midtgaard Friis Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
20,200 24,000
14 Saga Lee Anderskov
Nivå GF
19,800 24,400
15 Daniella Pedranz Nyby
Thisted GI
19,200 25,000
16 Pernille Dahl Jacobsen
Slagelse TeamGym
18,800 25,400
17 Emma Slott
Slagelse TeamGym
18,600 25,600
17 Luna Fries
Slagelse TeamGym
18,600 25,600
19 Malou Wegener
Nivå GF
17,400 26,800
20 Caroline Mølgaard
Slagelse TeamGym
- -

Juniorpige - Trampet (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Alberte Schousboe
Roskilde TeamGym
43,800 - Q
2 Daniella Pedranz Nyby
Thisted GI
43,400 0,400 Q
3 Clara Petersen
Ribe Gymnastik Forening
40,400 3,400 Q
3 Amalie Iversen
Ribe Gymnastik Forening
40,400 3,400 Q
5 Celine Midtgaard Friis Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
38,400 5,400 Q
6 Luna Hviid
Slagelse TeamGym
38,000 5,800 Q

Juniorpige - Trampet (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Dicle Øzdemir
Slagelse TeamGym
43,900 - Q
2 Klara Kildegaard
Slagelse TeamGym
42,100 1,800 Q
3 Nanna Vinding
Slagelse TeamGym
41,500 2,400 Q
4 Silje Aamand
Slagelse TeamGym
41,400 2,500 Q
5 Clara Sønderby Hansen
Nivå GF
40,800 3,100 Q
6 Carmen Lillholm
Nivå GF
40,600 3,300 Q
7 Laura Stuckert
Slagelse TeamGym
40,100 3,800 Q
8 Pernille Dahl Jacobsen
Slagelse TeamGym
39,600 4,300 Q
9 Fie Nørskov
Slagelse TeamGym
38,700 5,200 Q
10 Malou Wegener
Nivå GF
37,600 6,300 Q
11 Ida Marcher
Slagelse TeamGym
19,200 24,700
11 Nadja Lilli Vang
Thisted GI
19,200 24,700
11 Saga Lee Anderskov
Nivå GF
19,200 24,700
14 Caroline Hansen
Slagelse TeamGym
18,500 25,400
14 Josefine Bülow
Slagelse TeamGym
18,500 25,400
16 Laura Kaiser
Slagelse TeamGym
18,200 25,700
17 Luna Fries
Slagelse TeamGym
18,000 25,900
18 Emma Slott
Slagelse TeamGym
17,700 26,200

Efterskolepige - Airtrack (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Silje Hasemann
Sorø Gymnastikefterskole
46,500 - Q
2 Benedikte Møller Hare
Sorø Gymnastikefterskole
44,400 2,100 Q

Efterskolepige - Trampet (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Silje Hasemann
Sorø Gymnastikefterskole
43,500 - Q

Seniordame - Airtrack (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Laura Riel Larsen
Slagelse TeamGym
46,100 - Q
2 ELisabeth Voetmann
Slagelse TeamGym
41,700 4,400 Q
3 Freja Løbner
Ribe Gymnastik Forening
39,800 6,300 Q

Seniordame - Fiber (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Thilde Jersing
Roskilde TeamGym
21,200 - Q

Seniordame - Trampet (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 ELisabeth Voetmann
Slagelse TeamGym
43,800 - Q
2 Laura Riel Larsen
Slagelse TeamGym
41,400 2,400 Q
3 Freja Løbner
Ribe Gymnastik Forening
41,300 2,500 Q

Seniordame - Trampet (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Thilde Jersing
Roskilde TG
38,200 - Q

Microdrenge - Airtrack (S) - Div. 1 Officiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Adam Meiner Kam
Vedbæk GF
38,700 - Q
2 Elliot Andreas Klein
Vedbæk GF
35,300 3,400 Q
3 Magnus Ullman
Vedbæk GF
35,000 3,700 Q
4 Christopher Toft
Vedbæk GF
34,800 3,900 Q
5 Frederik Brøgger Kjærgaard
Vedbæk GF
33,400 5,300 Q
6 Arthur Lykke Glerup
Vedbæk GF
33,100 5,600 Q
7 Alfred Lassen Selch
Vedbæk GF
- -

Microdrenge - Trampet (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Adam Meiner Kam
Vedbæk GF
39,200 - Q
2 Christopher Toft
Vedbæk GF
38,800 0,400 Q
3 Arthur Lykke Glerup
Vedbæk GF
38,400 0,800 Q
3 Frederik Brøgger Kjærgaard
Vedbæk GF
38,400 0,800 Q
5 Magnus Ullman
Vedbæk GF
17,400 21,800 Q

Minidrenge - Airtrack (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Sebastian Ullman
Vedbæk GF
36,500 - Q
2 Alfred Beck Juel Jensen
Vedbæk GF
35,500 1,000 Q

Minidrenge - Fiber (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Frederik Overbjerg
Slagelse TeamGym
44,200 - Q
2 Storm Egede Petterson
Slagelse TeamGym
39,800 4,400 Q

Minidrenge - Trampet (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Frederik Overbjerg
Slagelse TeamGym
39,600 - Q
2 Sebastian Ullman
Vedbæk GF
39,000 0,600 Q
3 Alfred Beck Juel Jensen
Vedbæk GF
38,200 1,400 Q

Minidrenge - Trampet (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Storm Egede Petterson
Slagelse TeamGym
21,000 - Q

Juniordrenge - Fiber (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Marcus Nyberg
Roskilde TeamGym
52,400 - Q
2 Alfred Fisker Aggerholm
Thisted GI
47,200 5,200 Q
3 Oscar Mayland
Slagelse TeamGym
46,200 6,200 Q
4 Emil Peter Vilsner
Slagelse TeamGym
45,600 6,800 Q
5 Magne Agerbo
Slagelse TeamGym
41,600 10,800 Q
6 Emil Munck Nielsen
Slagelse TeamGym
40,000 12,400 Q
7 Magnus Rasmussen
Slagelse TeamGym
36,600 15,800 Q

Juniordrenge - Trampet (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Marcus Nyberg
Roskilde TeamGym
49,800 - Q
2 Alfred Fisker Aggerholm
Thisted GI
44,800 5,000 Q
3 Magne Agerbo
Slagelse TeamGym
43,600 6,200 Q
4 Emil Munck Nielsen
Slagelse TeamGym
41,400 8,400 Q

Juniordrenge - Trampet (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Oscar Mayland
Slagelse TeamGym
45,800 - Q
2 Magnus Rasmussen
Slagelse TeamGym
39,800 6,000 Q
3 Viggo Gyntzel Maintz
Slagelse TeamGym
39,600 6,200 Q
4 Wille Krogdal Nøhr
Slagelse TeamGym
35,200 10,600 Q

Efterskoledrenge - Airtrack (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Jonas Ramlyng
Sorø Gymnastikefterskole
46,000 - Q
2 Albert Klüver Barfoed
Sorø Gymnastikefterskole
44,800 1,200 Q
3 Andreas Ingeman-Nielsen
Sorø Gymnastikefterskole
44,500 1,500 Q
4 Marius Brask
Sorø Gymnastikefterskole
42,400 3,600 Q
5 Magnus Reving
Sorø Gymnastikefterskole
39,400 6,600 Q
6 Anton Hild Hansen
Sorø Gymnastikefterskole
27,200 18,800 Q

Efterskoledrenge - Trampet (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Jonas Ramlyng
Sorø Gymnastikefterskole
48,400 - Q
2 Andreas Ingeman-Nielsen
Sorø Gymnastikefterskole
45,200 3,200 Q
3 Albert Klüver Barfoed
Sorø Gymnastikefterskole
45,100 3,300 Q
4 Anton Hild Hansen
Sorø Gymnastikefterskole
41,500 6,900 Q
5 Sebastian Riis
Sorø Gymnastikefterskole
40,400 8,000 Q
6 Marius Brask
Sorø Gymnastikefterskole
40,200 8,200 Q
7 Magnus Reving
Sorø Gymnastikefterskole
38,700 9,700 Q
8 Jakob Lørup
Sorø Gymnastikefterskole
35,000 13,400 Q

Seniorherre - Airtrack (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Christian Thomassen
Slagelse TeamGym
26,700 - Q
2 Malthe Stampe
Slagelse TeamGym
24,800 1,900 Q

Seniorherre - Fiber (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Kasper Urban
Slagelse TeamGym
51,400 - Q
2 Lucas Birch Andersen
Thisted GI
48,400 3,000 Q
3 Simon Nyavl
Slagelse TeamGym
48,200 3,200 Q
4 Oliver Vadman Bjerregaard
Thisted GI
44,200 7,200 Q

Seniorherre - Trampet (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Lucas Birch Andersen
Thisted GI
49,000 - Q
2 Oliver Vadman Bjerregaard
Thisted GI
47,000 2,000 Q

Seniorherre - Trampet (S) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Simon Nyavl
Slagelse TeamGym
49,300 - Q
2 Christian Thomassen
Slagelse TeamGym
48,700 0,600 Q
3 Malthe Stampe
Slagelse TeamGym
48,200 1,100 Q
4 Kasper Urban
Slagelse TeamGym
47,800 1,500 Q

Last Update: 19-06-2024 15:17:48