Back 

SpringCup Silkeborg 2023 Silkeborg, 2023-12-02

Micropige - Fiber (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Bjørk Skovgaard
Springteam Sæby
43,800 - Q
2 Sofie Vangkilde Terp
Viborg GF
42,700 1,100 Q
3 Marie Agerbak Østergaard
Springteam Sæby
40,900 2,900 Q
4 Frida Marie Gjelstrup Christensen
Springteam Sæby
40,800 3,000 Q
4 Freya Hald Van Norde
Viborg GF
40,800 3,000 Q
6 Lærke Hwan Pedersen
Viborg GF
40,500 3,300 Q
7 Laura Kjærsgaard
Springteam Sæby
40,200 3,600 Q
8 Victoria Sofia Kristiansen
Springteam Sæby
40,000 3,800 Q
9 Vigga Zaar
Viborg GF
39,500 4,300 Q
10 Liva Faddersbøll Veggerbye
Viborg GF
39,400 4,400 Q
11 Selma Ahrnholt Brandin
Springteam Sæby
38,900 4,900 Q
12 Tilde Lentz Jacobsen
Springteam Sæby
38,600 5,200 Q
13 Emma Pedersen
Silkeborg Pigerne & Drengene
38,000 5,800 Q
14 Wilde Gram Skjødt
Viborg GF
37,200 6,600 Q
15 Lykke Lehmann
Springteam Sæby
19,500 24,300
16 Sif Bakbøl
Viborg GF
19,300 24,500
16 Luna Leth Lindskov
Viborg GF
19,300 24,500
18 Olivia Beyer Thuesen
Viborg GF
19,200 24,600
18 Sofia Mærsk Bukh
Øster Hornum Idrætsforening
19,200 24,600
20 Emma Petersen
Silkeborg Pigerne & Drengene
19,100 24,700
21 Emma True Kristensen
Randers gymnastiske Forening
19,000 24,800
21 Frederikke Jensen
Jerne IF
19,000 24,800
23 Alba Palmisano
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,800 25,000
23 Svea Ernemann
Jerne IF
18,800 25,000
25 Carmen Kanstrup Lerkilde
Springteam Sæby
18,700 25,100
26 Camilla Mejlholm
Aabybro Gymnastikforening
18,600 25,200
26 Sigga Martinus
Aabybro Gymnastikforening
18,600 25,200
28 Vidja Højbjerg
Viborg GF
18,200 25,600
28 Mynthe Maja Boye Hansen
Viborg GF
18,200 25,600
28 Nelly Sofia Hviid
Viborg GF
18,200 25,600
31 Mille Iversen Nilssen
Jerne IF
18,000 25,800
32 Johanne Vadsholt Pedersen
Viborg GF
17,600 26,200
32 Ellen Eskildsen Bertelsen
Ribe Gymnastik Forening
17,600 26,200
34 Izabella Zofia Kristiansen
Springteam Sæby
17,400 26,400
35 Celina Mathilde Høy Bendixen
Ribe Gymnastik Forening
17,200 26,600
36 Martha Marie Munkebæk
Springteam Sæby
16,200 27,600

Micropige - Fiber (K) - Div. 3 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Mynte Ølgaard Højen
Jerne IF
40,150 - Q
2 Julie Pedersen
Jerne IF
40,050 0,100 Q
3 Malou Smedegaard Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
39,900 0,250 Q
4 Jasmin Hansen
Jerne IF
39,850 0,300 Q
5 Dagmar Thomsen Sørensen
Ribe Gymnastik Forening
39,500 0,650 Q
5 Merle Schweer
Ribe Gymnastik Forening
39,500 0,650 Q
7 Silke Vinberg Nikolajsen
Ribe Gymnastik Forening
39,450 0,700 Q
8 Maja Marie Nissen Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
39,400 0,750 Q
8 Milja Truelsen
Jerne IF
39,400 0,750 Q
10 Emma Lykke Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
39,100 1,050 Q
11 Ida Marie Pahuus Sørensen
Ribe Gymnastik Forening
19,550 20,600
12 Line Busk
Jerne IF
19,500 20,650
12 Tilde Birk Rødgaard
Jerne IF
19,500 20,650
12 Rosa Anna Munkebæk Jacobsen
Springteam Sæby
19,500 20,650
15 Karla Rønnest
Jerne IF
19,450 20,700
16 Anne Pedersen
Springteam Sæby
19,400 20,750
17 Mathilde Bohøj
Aabybro Gymnastikforening
19,350 20,800
18 Emmelie Jepsen
Jerne IF
19,300 20,850
18 Esmaralda Snedker
Jerne IF
19,300 20,850
18 Amy Hansen
Jerne IF
19,300 20,850
21 Sibile Tes
Øster Hornum Idrætsforening
19,200 20,950
21 Millie Thomsen
Aabybro Gymnastikforening
19,200 20,950
23 Caroline Heinsen
Jerne IF
19,100 21,050
23 Sia Røndberg
Jerne IF
19,100 21,050
25 Kaya Hollensen
Aabybro Gymnastikforening
19,000 21,150
26 Sophie Kragh Larsen
Aabybro Gymnastikforening
18,800 21,350
27 Karoline Mathilde Jørgensen
Jerne IF
18,650 21,500
28 Astrid Kjeldgaard
Springteam Sæby
18,100 22,050
29 Lærke Marie Wittrup Andersen
Jerne IF
17,450 22,700
30 Malou Holm
Aabybro Gymnastikforening
16,050 24,100
31 Dagmar Holst Philipp
Ribe Gymnastik Forening
- -

Micropige - Fiber (K) - Div. 2 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Karla Møller Larsen
Springteam Sæby
40,200 - Q
2 Feline Kapitein
Ribe Gymnastik Forening
40,000 0,200 Q
2 Sofia Nordlund Christensen
Jerne IF
40,000 0,200 Q
4 Sophia Cartensen
Silkeborg Pigerne & Drengene
39,800 0,400 Q
4 Nethe Aagaard Nielsen
Springteam Sæby
39,800 0,400 Q
4 Cathrine Storgaard
Silkeborg Pigerne & Drengene
39,800 0,400 Q
7 Alma Wissing
Roskilde TeamGym
39,500 0,700 Q
8 Nanna Bæk Sørensen
Springteam Sæby
39,400 0,800 Q
9 Eli Hellum Marzban
Springteam Sæby
39,200 1,000 Q
9 Josefine Helligsø
Silkeborg Pigerne & Drengene
39,200 1,000 Q
11 Ella Wiese Danielsen
Springteam Sæby
38,200 2,000 Q
12 Emma Bloch Hamre Færch
Viborg GF
37,600 2,600 Q
13 Ingeborg Møller Lidsmoes
Randers gymnastiske Forening
35,200 5,000 Q
14 Sophia Justesen Møller
Springteam Sæby
19,800 20,400
14 Ella Kollerup Olesen
Viborg GF
19,800 20,400
14 Maja Budtz
Silkeborg Pigerne & Drengene
19,800 20,400
14 Karla Lauridsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
19,800 20,400
18 Vega Kristensen
Silkeborg Pigerne & Drengene
19,600 20,600
18 Madicken Enemark Jensen
Randers gymnastiske Forening
19,600 20,600
20 Natascha Myrup Jensen
Springteam Sæby
19,200 21,000
20 Carla Friis
Randers gymnastiske Forening
19,200 21,000
22 Liv Kirkebak Jensen
Springteam Sæby
19,000 21,200
23 Josefia Simonsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,900 21,300
24 Mila Toft
Springteam Sæby
18,800 21,400
24 Merle Uggerholt Larsen
Randers gymnastiske Forening
18,800 21,400
26 Thea Haveløkke Søgaard
Randers gymnastiske Forening
18,600 21,600
26 Elvira Dam Østergaard
Springteam Sæby
18,600 21,600
28 Ekaterina Lopusnean
Randers gymnastiske Forening
18,400 21,800
29 Sofie Sønderby
Springteam Sæby
18,000 22,200
30 Nova Heinesen
Silkeborg Pigerne & Drengene
17,800 22,400
31 Nicoline Andreæ
Silkeborg Pigerne & Drengene
17,000 23,200
32 Augusta Grøn
Springteam Sæby
16,800 23,400
33 Nora Koue Ishøi
Randers gymnastiske Forening
16,600 23,600
34 Sille Bredkjær
Springteam Sæby
10,200 30,000

Micropige - Trampet (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Freya Hald Van Norde
Viborg GF
40,350 - Q
2 Emma Petersen
Silkeborg Pigerne & Drengene
39,950 0,400 Q
3 Vigga Zaar
Viborg GF
39,800 0,550 Q
4 Lærke Hwan Pedersen
Viborg GF
39,550 0,800 Q
5 Lykke Lehmann
Springteam Sæby
39,450 0,900 Q
6 Laura Kjærsgaard
Springteam Sæby
39,200 1,150 Q
7 Bjørk Skovgaard
Springteam Sæby
39,100 1,250 Q
8 Sofie Vangkilde Terp
Viborg GF
38,950 1,400 Q
9 Olivia Beyer Thuesen
Viborg GF
38,650 1,700 Q
10 Emma Pedersen
Silkeborg Pigerne & Drengene
38,200 2,150 Q
11 Maja Budtz
Silkeborg Pigerne & Drengene
19,500 20,850
12 Celina Mathilde Høy Bendixen
Ribe Gymnastik Forening
19,400 20,950
13 Nanna Bæk Sørensen
Springteam Sæby
19,300 21,050
14 Ellen Eskildsen Bertelsen
Ribe Gymnastik Forening
19,100 21,250
14 Alba Palmisano
Silkeborg Pigerne & Drengene
19,100 21,250
16 Emma True Kristensen
Randers gymnastiske Forening
19,000 21,350
16 Ella Kollerup Olesen
Viborg GF
19,000 21,350
18 Mynthe Maja Boye Hansen
Viborg GF
18,900 21,450
19 Thea Haveløkke Søgaard
Randers gymnastiske Forening
18,500 21,850
20 Carla Friis
Randers gymnastiske Forening
18,300 22,050
21 Madicken Enemark Jensen
Randers gymnastiske Forening
18,100 22,250
22 Selma Ahrnholt Brandin
Springteam Sæby
17,900 22,450
22 Sofia Mærsk Bukh
Øster Hornum Idrætsforening
17,900 22,450
24 Sif Bakbøl
Viborg GF
17,800 22,550
25 Nelly Sofia Hviid
Viborg GF
17,600 22,750
26 Liva Faddersbøll Veggerbye
Viborg GF
17,500 22,850
27 Sigga Martinus
Aabybro Gymnastikforening
17,400 22,950
27 Ingeborg Møller Lidsmoes
Randers gymnastiske Forening
17,400 22,950
29 Caja-Mynthe Knudsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
17,300 23,050
30 Johanne Vadsholt Pedersen
Viborg GF
17,200 23,150
31 Luna Leth Lindskov
Viborg GF
17,100 23,250
32 Vidja Højbjerg
Viborg GF
17,000 23,350
33 Wilde Gram Skjødt
Viborg GF
16,900 23,450
34 Josefine Helligsø
Silkeborg Pigerne & Drengene
16,500 23,850
35 Cathrine Storgaard
Silkeborg Pigerne & Drengene
16,100 24,250
36 Emma Bloch Hamre Færch
Viborg GF
15,300 25,050

Micropige - Trampet (K) - Div. 3 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Victoria Sofia Kristiansen
Springteam Sæby
41,200 - Q
2 Alma Wissing
Roskilde TeamGym
40,500 0,700 Q
3 Amy Hansen
Jerne IF
39,200 2,000 Q
3 Camilla Mejlholm
Aabybro Gymnastikforening
39,200 2,000 Q
5 Jasmin Hansen
Jerne IF
39,000 2,200 Q
6 Natascha Myrup Jensen
Springteam Sæby
38,400 2,800 Q
6 Ella Wiese Danielsen
Springteam Sæby
38,400 2,800 Q
8 Sia Røndberg
Jerne IF
38,200 3,000 Q
9 Kaya Hollensen
Aabybro Gymnastikforening
38,000 3,200 Q
10 Emmelie Jepsen
Jerne IF
37,800 3,400 Q
11 Merle Schweer
Ribe Gymnastik Forening
37,600 3,600 Q
12 Esmaralda Snedker
Jerne IF
37,400 3,800 Q
13 Silke Vinberg Nikolajsen
Ribe Gymnastik Forening
36,000 5,200 Q
13 Malou Holm
Aabybro Gymnastikforening
36,000 5,200 Q
15 Karoline Mathilde Jørgensen
Jerne IF
34,400 6,800 Q
16 Millie Thomsen
Aabybro Gymnastikforening
27,800 13,400 Q
17 Caroline Heinsen
Jerne IF
18,600 22,600
17 Malou Smedegaard Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
18,600 22,600
17 Elvira Dam Østergaard
Springteam Sæby
18,600 22,600
20 Dagmar Thomsen Sørensen
Ribe Gymnastik Forening
18,200 23,000
20 Sibile Tes
Øster Hornum Idrætsforening
18,200 23,000
20 Mathilde Bohøj
Aabybro Gymnastikforening
18,200 23,000
23 Mynte Ølgaard Højen
Jerne IF
18,000 23,200
23 Sophie Kragh Larsen
Aabybro Gymnastikforening
18,000 23,200
25 Maja Marie Nissen Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
17,600 23,600
25 Line Busk
Jerne IF
17,600 23,600
27 Sofia Nordlund Christensen
Jerne IF
17,000 24,200
28 Ida Marie Pahuus Sørensen
Ribe Gymnastik Forening
10,000 31,200
29 Emma Lykke Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
9,600 31,600
30 Frida Marie Gjelstrup Christensen
Springteam Sæby
- -
30 Dagmar Holst Philipp
Ribe Gymnastik Forening
- -

Micropige - Trampet (K) - Div. 2 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Marie Agerbak Østergaard
Springteam Sæby
39,400 - Q
1 Carmen Kanstrup Lerkilde
Springteam Sæby
39,400 - Q
3 Svea Ernemann
Jerne IF
39,000 0,400 Q
4 Sille Bredkjær
Springteam Sæby
38,800 0,600 Q
5 Tilde Birk Rødgaard
Jerne IF
38,400 1,000 Q
5 Karla Lauridsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
38,400 1,000 Q
5 Lærke Marie Wittrup Andersen
Jerne IF
38,400 1,000 Q
8 Mille Iversen Nilssen
Jerne IF
37,800 1,600 Q
9 Milja Truelsen
Jerne IF
37,400 2,000 Q
10 Izabella Zofia Kristiansen
Springteam Sæby
27,200 12,200 Q
11 Caroline Vangsgaard
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,800 20,600
11 Feline Kapitein
Ribe Gymnastik Forening
18,800 20,600
11 Tilde Lentz Jacobsen
Springteam Sæby
18,800 20,600
11 Vega Kristensen
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,800 20,600
15 Julie Pedersen
Jerne IF
18,600 20,800
15 Josefia Simonsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,600 20,800
15 Frederikke Jensen
Jerne IF
18,600 20,800
18 Astrid Kjeldgaard
Springteam Sæby
18,200 21,200
18 Nicoline Andreæ
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,200 21,200
20 Liv Kirkebak Jensen
Springteam Sæby
18,000 21,400
20 Nova Heinesen
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,000 21,400
22 Karla Møller Larsen
Springteam Sæby
17,600 21,800
23 Nethe Aagaard Nielsen
Springteam Sæby
17,200 22,200
23 Martha Marie Munkebæk
Springteam Sæby
17,200 22,200
25 Rosa Anna Munkebæk Jacobsen
Springteam Sæby
17,000 22,400
25 Sophia Cartensen
Silkeborg Pigerne & Drengene
17,000 22,400
25 Sofie Sønderby
Springteam Sæby
17,000 22,400
25 Sophia Justesen Møller
Springteam Sæby
17,000 22,400
29 Augusta Grøn
Springteam Sæby
16,400 23,000
29 Ekaterina Lopusnean
Randers gymnastiske Forening
16,400 23,000
29 Nora Koue Ishøi
Randers gymnastiske Forening
16,400 23,000
32 Merle Uggerholt Larsen
Randers gymnastiske Forening
15,600 23,800
33 Mila Toft
Springteam Sæby
14,800 24,600
34 Anne Pedersen
Springteam Sæby
14,600 24,800
35 Eli Hellum Marzban
Springteam Sæby
14,400 25,000
36 Karla Rønnest
Jerne IF
- -

Microdrenge - Fiber (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Villads Venø Andersen
Svendborg Gymnastikforening
39,450 - Q
2 Hjalte Kjærsgaard
Springteam Sæby
39,300 0,150 Q
3 Karl Hørlyck
Aabybro Gymnastikforening
38,300 1,150 Q
4 Viggo Dam Andersen
Aabybro Gymnastikforening
36,600 2,850 Q
5 Eskil Hørlyck
Aabybro Gymnastikforening
28,800 10,650 Q

Microdrenge - Trampet (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Villads Venø Andersen
Svendborg Gymnastikforening
41,000 - Q
2 Hjalte Kjærsgaard
Springteam Sæby
35,650 5,350 Q
3 Eskil Hørlyck
Aabybro Gymnastikforening
35,100 5,900 Q
4 Karl Hørlyck
Aabybro Gymnastikforening
34,200 6,800 Q
5 Viggo Dam Andersen
Aabybro Gymnastikforening
32,900 8,100 Q

Minipige - Fiber (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Laura Andie Rasmussen
Randers gymnastiske Forening
45,200 - Q
1 Neel Johansen
TeamGym Aarhus
45,200 - Q
3 Selma Dam Houlborg
Viborg GF
44,800 0,400 Q
4 Nanna Wissing
Roskilde TeamGym
44,600 0,600 Q
5 Isabella Jao
Viborg GF
44,400 0,800 Q
6 Sofie Kristensen
Ry Gymnastikforening
44,000 1,200 Q
7 Sophia Bang
Ry Gymnastikforening
43,600 1,600 Q
8 Nanna Skovgaard Andreasen
Viborg GF
43,000 2,200 Q
8 Anna Timm Seiding
Randers gymnastiske Forening
43,000 2,200 Q
10 Kamille Lind Thulstrup
Bolbro Gymnasterne
42,800 2,400 Q
11 Mille Carlsson
Bolbro Gymnasterne
42,600 2,600 Q
12 Isabella Søgaard Børsting
Viborg GF
42,000 3,200 Q
13 Nete Maja Vestergaard Lundtoft
Viborg GF
21,200 24,000
13 Marie Veng
Randers gymnastiske Forening
21,200 24,000
15 Liva Rosendal
Viborg GF
20,800 24,400
15 Anna Birck
Viborg GF
20,800 24,400
15 Johanne Nygaard
Silkeborg Pigerne & Drengene
20,800 24,400
15 Marie Vangkilde Terp
Viborg GF
20,800 24,400
19 Smilla Mikkelsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
20,600 24,600
19 Emilie Ehlers
TeamGym Aarhus
20,600 24,600
19 Kaya Ladegaard
Jerne IF
20,600 24,600
19 Olivia Hougaard
TeamGym Aarhus
20,600 24,600
19 Ane Sofie Bonde
Aabybro Gymnastikforening
20,600 24,600
19 Majse Bulken
Bolbro Gymnasterne
20,600 24,600
25 Smilla Lund Nielsen
TeamGym Aarhus
20,200 25,000
25 Linnea Koch
Jerne IF
20,200 25,000
27 Astrid Højen
Aabybro Gymnastikforening
19,600 25,600
28 Johanne Rye
Aabybro Gymnastikforening
19,400 25,800
29 Malou Graugaard
TeamGym Aarhus
19,200 26,000
30 Merle Pedersen
Bolbro Gymnasterne
19,000 26,200
30 Mathilde Gjellerod
Ry Gymnastikforening
19,000 26,200
30 Maia Toft
Silkeborg Pigerne & Drengene
19,000 26,200
30 Mynte Bredahl Black Nielsen
Bolbro Gymnasterne
19,000 26,200
34 Rosa Bjertrup Jensen
Randers gymnastiske Forening
9,400 35,800
35 Sarah Bjerring Holst
Viborg GF
- -
35 Sigrid Agergaard Larsen
TeamGym Aarhus
- -

Minipige - Fiber (K) - Div. 2 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Tilde Marie Møller
Jerne IF
45,600 - Q
2 Frida Gylling Andersen
Viborg GF
44,200 1,400 Q
2 Luna Bislev
Aabybro Gymnastikforening
44,200 1,400 Q
4 Else Margrethe Øland kleiner
Randers gymnastiske Forening
43,600 2,000 Q
5 Ida Kjærsgaard Olesen
Randers gymnastiske Forening
43,000 2,600 Q
6 Smilla Grønbeck-Arnold
Jerne IF
42,800 2,800 Q
6 Josefine Hundrup
Jerne IF
42,800 2,800 Q
8 Isabella Frikke Brændstrup
Jerne IF
42,400 3,200 Q
9 Freja Løwe
Silkeborg Pigerne & Drengene
42,200 3,400 Q
10 Fleur Rolet
Jerne IF
42,000 3,600 Q
11 Ellen Lindballe
Jerne IF
41,600 4,000 Q
12 Mia Cicero
Aabybro Gymnastikforening
21,200 24,400
12 Matilde Blomgreen
Silkeborg Pigerne & Drengene
21,200 24,400
12 Aya Martinus
Aabybro Gymnastikforening
21,200 24,400
15 Ella Zoega
Bolbro Gymnasterne
21,000 24,600
15 Emilie Dahl-Larsen
Bolbro Gymnasterne
21,000 24,600
15 Karen Smedegaard
Bolbro Gymnasterne
21,000 24,600
15 Victoria Winther
Springteam Sæby
21,000 24,600
19 Malene Møller
Randers gymnastiske Forening
20,800 24,800
19 Helena Sylvester
Ry Gymnastikforening
20,800 24,800
19 Olivia Vilsbøl
Gjellerup Sdr.
20,800 24,800
22 Laura Vangsgaard
Silkeborg Pigerne & Drengene
20,600 25,000
22 Karla Sigfú Kærsgaard
Viborg GF
20,600 25,000
24 Ida Vindum
Silkeborg Pigerne & Drengene
20,400 25,200
24 Claudia Brohus
Springteam Sæby
20,400 25,200
24 Nynne Sofie Bøgsted
Springteam Sæby
20,400 25,200
27 Clara-Sofie Kamstrup Øland
Viborg GF
20,000 25,600
28 Mathilde true Kristensen
Randers gymnastiske Forening
19,600 26,000
28 Sofia Nielsen
Randers gymnastiske Forening
19,600 26,000
28 Carla Gottschalk
Ry Gymnastikforening
19,600 26,000
28 Alma Wacher Sørensen
Randers gymnastiske Forening
19,600 26,000
32 Laura Løve Spangsø Christensen
Jerne IF
19,200 26,400
33 Liva Stampe
Gjellerup Sdr.
19,000 26,600
34 Caroline Garval
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,800 26,800
35 Emma Bohøj
Aabybro Gymnastikforening
18,600 27,000
36 Smilla Tygesen
Ry Gymnastikforening
18,000 27,600
37 Christine Jensen
TeamGym Aarhus
- -

Minipige - Fiber (K) - Div. 3 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Silje Kaczmarek
Bolbro Gymnasterne
41,700 - Q
2 Nina Zoffmann
Bolbro Gymnasterne
40,400 1,300 Q
3 Nanna Nørrevang
Aabybro Gymnastikforening
40,300 1,400 Q
4 Mathilde Lundgren
Springteam Sæby
40,100 1,600 Q
5 Isabella Jørgensen
Jerne IF
39,900 1,800 Q
5 Marie Veggerby
Øster Hornum Idrætsforening
39,900 1,800 Q
7 Mia Godtfredsen
Jerne IF
39,700 2,000 Q
7 Gry Pedersen
Ry Gymnastikforening
39,700 2,000 Q
7 Mathilde Stender
Gjellerup Sdr.
39,700 2,000 Q
10 Karla Dencker
Viborg GF
39,500 2,200 Q
11 Ida Møller
Silkeborg Pigerne & Drengene
39,400 2,300 Q
12 Sofia Hartmann
Randers gymnastiske Forening
39,200 2,500 Q
13 Sophie Ingerslev Johannesen
Viborg GF
39,100 2,600 Q
14 Ronja Mangelsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
38,600 3,100 Q
15 Alma Oline Selmer Clemensen
Jerne IF
19,600 22,100
16 Tea-Sophia Frandsen
Aabybro Gymnastikforening
19,500 22,200
16 Esther Simonsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
19,500 22,200
16 Adelina Isabella Jespersen
Bolbro Gymnasterne
19,500 22,200
19 Gabriella Klausen
Viborg GF
19,400 22,300
20 Elsie Villacorte-Calix
Viborg GF
19,300 22,400
20 Clara Madsen
Springteam Sæby
19,300 22,400
22 Celina-Marie Høj Hoffmann
Randers gymnastiske Forening
19,100 22,600
22 Ellen Belmann
Viborg GF
19,100 22,600
24 Iben Rønnest
Springteam Sæby
18,900 22,800
25 Nina Olesen
TeamGym Aarhus
18,800 22,900
26 Søs Rasmussen
Ry Gymnastikforening
18,400 23,300
27 Liv Thøgersen
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,300 23,400
28 Isabella Rasmussen
Viborg GF
18,100 23,600
29 Mille van den Berg Voigt
Ribe Gymnastik Forening
18,000 23,700
30 Marie Neergaard-Petersen
Viborg GF
16,500 25,200
31 Mie Quist Fassov
TeamGym Aarhus
- -
31 Isabella Hvid Lange
Randers gymnastiske Forening
- -

Minipige - Fiber (K) - Div. 4 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Jasmin Hald Collins
Randers gymnastiske Forening
41,300 - Q
2 Isabella Randlev
Silkeborg Pigerne & Drengene
40,000 1,300 Q
3 Cecilie Høstgaard-Andersen
Ry Gymnastikforening
39,900 1,400 Q
4 Alberte Risager
Ry Gymnastikforening
39,800 1,500 Q
5 Aleksandra Marinskis
Jerne IF
39,600 1,700 Q
6 Frederikke Worm
Viborg GF
39,500 1,800 Q
7 Mathilde Eskildsen Gerken
Jerne IF
39,300 2,000 Q
8 Freya Sondrup
Silkeborg Pigerne & Drengene
38,700 2,600 Q
8 Luna Korup Kronborg
Viborg GF
38,700 2,600 Q
10 Mathilde Køpke
Viborg GF
38,000 3,300 Q
11 Malou Meyer Jørgensen
Ry Gymnastikforening
36,500 4,800 Q
12 Mie Moe Astrup
Jerne IF
19,100 22,200
13 Sophia Schøler Jønson
Viborg GF
19,000 22,300
14 Josefine Buhl
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,900 22,400
15 Marie Boldrup Dam Nielsen
Randers gymnastiske Forening
18,800 22,500
15 Frida Thomsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,800 22,500
15 Liva Terp
Aabybro Gymnastikforening
18,800 22,500
18 Emilie Mejlholm
Aabybro Gymnastikforening
18,700 22,600
18 Sille My Olesen
TeamGym Aarhus
18,700 22,600
20 Julie Celine Bjerg
Aabybro Gymnastikforening
18,200 23,100
20 Frederikke Navntoft
Viborg GF
18,200 23,100
22 Ellen Bjørn Adamsen
Viborg GF
16,500 24,800
23 Maja Wils
Silkeborg Pigerne & Drengene
16,100 25,200
24 Laura Brix Ahrenkiel
Randers gymnastiske Forening
15,400 25,900
25 Agnes Kuhr
Viborg GF
9,200 32,100
26 Viktoria Tougaard Rasmussen
Viborg GF
- -
26 Silke Gaden
Springteam Sæby
- -
26 Alma K Holleufer
Ry Gymnastikforening
- -
26 Sofie Delgado Jørgensen
Viborg GF
- -

Minipige - Fiber (K) - Div. 5 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Alma Runge
Jerne IF
42,200 - Q
2 Cecilia Gandrup Bundesen
Ribe Gymnastik Forening
41,000 1,200 Q
2 Frida Madsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
41,000 1,200 Q
4 Astrid Lundgaard Huus Hasforth
Randers gymnastiske Forening
40,000 2,200 Q
4 Stine Vase
Jerne IF
40,000 2,200 Q
6 Andrea Munk Skade Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
39,800 2,400 Q
7 Julie Fjord
Jerne IF
39,600 2,600 Q
8 Cathrine Møller
Jerne IF
39,400 2,800 Q
8 Alberte Skytt
Silkeborg Pigerne & Drengene
39,400 2,800 Q
10 Mia Kjerulf
Silkeborg Pigerne & Drengene
39,200 3,000 Q
10 Astrid Hougaard
Randers gymnastiske Forening
39,200 3,000 Q
12 Amalia Anna Slothuus Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
19,800 22,400
12 Alberte Kiib Thomsen
Aabybro Gymnastikforening
19,800 22,400
12 Karla Rask Hald
Jerne IF
19,800 22,400
15 Maiken Henriksen
Jerne IF
19,600 22,600
16 Celine Lauritzen
Silkeborg Pigerne & Drengene
19,400 22,800
16 Madeline Sørensen
Springteam Sæby
19,400 22,800
16 Frida Velling
Randers gymnastiske Forening
19,400 22,800
19 Flora Barlo Franksen
Jerne IF
19,200 23,000
19 Ronja Johansen
Aabybro Gymnastikforening
19,200 23,000
21 Madeline Jul
Jerne IF
19,000 23,200
21 Carla Elina Uhrenholt
Viborg GF
19,000 23,200
23 Lucca Skovmose
Aabybro Gymnastikforening
18,800 23,400
23 Ronja My Jager Sørensen
Randers gymnastiske Forening
18,800 23,400
25 Mille Bøhl
Aabybro Gymnastikforening
18,600 23,600
26 Clara Kyndi Butler
Randers gymnastiske Forening
18,200 24,000
27 Freya Sofia Christensen
Ribe Gymnastik Forening
8,600 33,600
28 Laura Kaab
Jerne IF
- -
28 Gaia Benzaidi Christensen
Viborg GF
- -
28 Alberte Winter Kragsig
Viborg GF
- -

Minipige - Trampet (K) - Div. 2 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Johanne Rye
Aabybro Gymnastikforening
42,200 - Q
2 Elsie Villacorte-Calix
Viborg GF
41,400 0,800 Q
2 Kaya Ladegaard
Jerne IF
41,400 0,800 Q
4 Marie Veggerby
Øster Hornum Idrætsforening
41,000 1,200 Q
5 Laura Løve Spangsø Christensen
Jerne IF
40,700 1,500 Q
5 Luna Bislev
Aabybro Gymnastikforening
40,700 1,500 Q
7 Mathilde Eskildsen Gerken
Jerne IF
40,200 2,000 Q
8 Frederikke Worm
Viborg GF
40,000 2,200 Q
9 Ane Sofie Bonde
Aabybro Gymnastikforening
39,100 3,100 Q
10 Emilie Dahl-Larsen
Bolbro Gymnasterne
38,000 4,200 Q
11 Sophia Schøler Jønson
Viborg GF
19,600 22,600
12 Emilie Mejlholm
Aabybro Gymnastikforening
19,500 22,700
12 Claudia Brohus
Springteam Sæby
19,500 22,700
14 Sophie Ingerslev Johannesen
Viborg GF
19,000 23,200
14 Viktoria Tougaard Rasmussen
Viborg GF
19,000 23,200
16 Frederikke Navntoft
Viborg GF
18,900 23,300
16 Nanna Nørrevang
Aabybro Gymnastikforening
18,900 23,300
18 Isabella Frikke Brændstrup
Jerne IF
18,800 23,400
19 Karen Smedegaard
Bolbro Gymnasterne
18,700 23,500
20 Mille Carlsson
Bolbro Gymnasterne
18,600 23,600
20 Ella Zoega
Bolbro Gymnasterne
18,600 23,600
22 Merle Pedersen
Bolbro Gymnasterne
18,400 23,800
23 Iben Rønnest
Springteam Sæby
18,300 23,900
24 Mathilde Lundgren
Springteam Sæby
18,200 24,000
24 Mathilde Stender
Gjellerup Sdr.
18,200 24,000
26 Marie Neergaard-Petersen
Viborg GF
18,100 24,100
26 Adelina Isabella Jespersen
Bolbro Gymnasterne
18,100 24,100
28 Ellen Belmann
Viborg GF
17,800 24,400
29 Carla Elina Uhrenholt
Viborg GF
17,200 25,000
30 Victoria Winther
Springteam Sæby
16,200 26,000
31 Mia Kjerulf
Silkeborg Pigerne & Drengene
16,100 26,100
32 Nina Olesen
TeamGym Aarhus
16,000 26,200
33 Isabella Jørgensen
Jerne IF
15,900 26,300
34 Josefine Buhl
Silkeborg Pigerne & Drengene
15,200 27,000
35 Maja Wils
Silkeborg Pigerne & Drengene
- -
35 Luna Korup Kronborg
Viborg GF
- -

Minipige - Trampet (K) - Div. 4 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Mia Cicero
Aabybro Gymnastikforening
41,800 - Q
2 Helena Sylvester
Ry Gymnastikforening
40,800 1,000 Q
3 Astrid Højen
Aabybro Gymnastikforening
40,600 1,200 Q
4 Isabella Rasmussen
Viborg GF
40,000 1,800 Q
5 Emma Bohøj
Aabybro Gymnastikforening
39,600 2,200 Q
5 Aya Martinus
Aabybro Gymnastikforening
39,600 2,200 Q
7 Ellen Bjørn Adamsen
Viborg GF
39,200 2,600 Q
7 Carla Gottschalk
Ry Gymnastikforening
39,200 2,600 Q
9 Isabella Randlev
Silkeborg Pigerne & Drengene
38,600 3,200 Q
10 Julie Celine Bjerg
Aabybro Gymnastikforening
38,400 3,400 Q
11 Malou Meyer Jørgensen
Ry Gymnastikforening
19,000 22,800
11 Madeline Sørensen
Springteam Sæby
19,000 22,800
11 Caroline Garval
Silkeborg Pigerne & Drengene
19,000 22,800
11 Mathilde Køpke
Viborg GF
19,000 22,800
15 Sille My Olesen
TeamGym Aarhus
18,800 23,000
16 Tea-Sophia Frandsen
Aabybro Gymnastikforening
18,600 23,200
16 Astrid Hougaard
Randers gymnastiske Forening
18,600 23,200
18 Frida Thomsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,400 23,400
18 Frida Madsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,400 23,400
18 Nikoline Vestergaard
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,400 23,400
21 Alberte Skytt
Silkeborg Pigerne & Drengene
18,200 23,600
21 Liva Terp
Aabybro Gymnastikforening
18,200 23,600
23 Esmeralda Roso
Gjellerup Sdr.
17,800 24,000
24 Freya Sondrup
Silkeborg Pigerne & Drengene
17,600 24,200
25 Clara Kyndi Butler
Randers gymnastiske Forening
17,200 24,600
25 Alberte Winter Kragsig
Viborg GF
17,200 24,600
27 Agnes Kuhr
Viborg GF
17,000 24,800
28 Celine Lauritzen
Silkeborg Pigerne & Drengene
16,200 25,600
29 Gaia Benzaidi Christensen
Viborg GF
- -
29 Fleur Rolet
Jerne IF
- -
29 Sofie Delgado Jørgensen
Viborg GF
- -
29 Silke Gaden
Springteam Sæby
- -

Minipige - Trampet (K) - Div. 5 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Cathrine Møller
Jerne IF
41,000 - Q
2 Aleksandra Marinskis
Jerne IF
40,900 0,100 Q
3 Smilla Tygesen
Ry Gymnastikforening
40,800 0,200 Q
4 Andrea Munk Skade Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
40,600 0,400 Q
5 Alberte Risager
Ry Gymnastikforening
40,400 0,600 Q
6 Astrid Lundgaard Huus Hasforth
Randers gymnastiske Forening
40,200 0,800 Q
7 Alma Runge
Jerne IF
40,000 1,000 Q
8 Ronja My Jager Sørensen
Randers gymnastiske Forening
39,800 1,200 Q
8 Mille van den Berg Voigt
Ribe Gymnastik Forening
39,800 1,200 Q
10 Cecilia Gandrup Bundesen
Ribe Gymnastik Forening
39,400 1,600 Q
11 Julie Fjord
Jerne IF
38,200 2,800 Q
12 Clara Madsen
Springteam Sæby
19,400 21,600
12 Mille Bøhl
Aabybro Gymnastikforening
19,400 21,600
12 Stine Vase
Jerne IF
19,400 21,600
12 Freya Sofia Christensen
Ribe Gymnastik Forening
19,400 21,600
12 Mie Moe Astrup
Jerne IF
19,400 21,600
17 Amalia Anna Slothuus Nielsen
Ribe Gymnastik Forening
19,200 21,800
18 Ronja Johansen
Aabybro Gymnastikforening
19,000 22,000
18 Alberte Kiib Thomsen
Aabybro Gymnastikforening
19,000 22,000
18 Matilde Blomgreen
Silkeborg Pigerne & Drengene
19,000 22,000
21 Flora Barlo Franksen
Jerne IF
18,800 22,200
22 Laura Kaab
Jerne IF
18,600 22,400
22 Lucca Skovmose
Aabybro Gymnastikforening
18,600 22,400
24 Smilla Nielsen
Randers gymnastiske Forening
18,200 22,800
25 Celina-Marie Høj Hoffmann
Randers gymnastiske Forening
17,200 23,800
26 Silje Christensen
Øster Hornum Idrætsforening
13,600 27,400
27 Alberte Bjerre
Jerne IF
9,200 31,800
28 Isabella Hvid Lange
Randers gymnastiske Forening
- -
28 Mie Ramlau
Randers gymnastiske Forening
- -
28 Madeline Jul
Jerne IF
- -

Minipige - Trampet (K) - Div. 1 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Karla Sigfú Kærsgaard
Viborg GF
43,400 - Q
2 Neel Johansen
TeamGym Aarhus
43,000 0,400 Q
3 Nanna Skovgaard Andreasen
Viborg GF
42,900 0,500 Q
4 Nete Maja Vestergaard Lundtoft
Viborg GF
42,700 0,700 Q
5 Johanne Nygaard
Silkeborg Pigerne & Drengene
42,400 1,000 Q
6 Laura Andie Rasmussen
Randers gymnastiske Forening
41,600 1,800 Q
6 Isabella Jao
Viborg GF
41,600 1,800 Q
8 Marie Vangkilde Terp
Viborg GF
41,500 1,900 Q
9 Emilie Ehlers
TeamGym Aarhus
41,300 2,100 Q
10 Clara-Sofie Kamstrup Øland
Viborg GF
40,400 3,000 Q
11 Liva Rosendal
Viborg GF
21,700 21,700
11 Nanna Wissing
Roskilde TeamGym
21,700 21,700
13 Smilla Lund Nielsen
TeamGym Aarhus
21,600 21,800
13 Selma Dam Houlborg
Viborg GF
21,600 21,800
15 Mathilde Gjellerod
Ry Gymnastikforening
21,200 22,200
16 Isabella Søgaard Børsting
Viborg GF
20,800 22,600
16 Kamille Lind Thulstrup
Bolbro Gymnasterne
20,800 22,600
18 Anna Birck
Viborg GF
20,700 22,700
19 Majse Bulken
Bolbro Gymnasterne
20,400 23,000
19 Sophia Bang
Ry Gymnastikforening
20,400 23,000
19 Maia Toft
Silkeborg Pigerne & Drengene
20,400 23,000
22 Frida Gylling Andersen
Viborg GF
20,300 23,100
23 Karla Dencker
Viborg GF
19,400 24,000
24 Marie Veng
Randers gymnastiske Forening
19,300 24,100
24 Malou Graugaard
TeamGym Aarhus
19,300 24,100
26 Smilla Mikkelsen
Silkeborg Pigerne & Drengene
19,200 24,200
26 Anna Timm Seiding
Randers gymnastiske Forening
19,200 24,200
28 Gabriella Klausen
Viborg GF
18,900 24,500
29 Rosa Bjertrup Jensen
Randers gymnastiske Forening
18,200 25,200
30 Olivia Hougaard
TeamGym Aarhus
17,200 26,200
31 Laura Vangsgaard
Silkeborg Pigerne & Drengene
- -
31 Christine Jensen
TeamGym Aarhus
- -
31 Sigrid Agergaard Larsen
TeamGym Aarhus
- -
31 Mie Quist Fassov
TeamGym Aarhus
- -
31 Mynte Bredahl Black Nielsen
Bolbro Gymnasterne
- -
31 Sarah Bjerring Holst
Viborg GF
- -

Minipige - Trampet (K) - Div. 3 Uofficiel karakter

Q1 | Q2 | F1 | F2 |
Navn Resultat Gap
1 Mathilde true Kristensen
Randers gymnastiske Forening
41,900 - Q
2 Silje Kaczmarek
Bolbro Gymnasterne
41,000 0,900 Q
3 Ronja Mangelsen
Silkeborg Pigerne & Drengene